Vážení zákazníci, v neděli 7. 7. máme dovolenou.

Pro individuální termín volejte tel. 737 605 082.

Domluvíme se a prodejnu rádi otevřeme "jen pro Vás".

V neděli 14. 7. je opět otevřeno. Děkujeme!



Prodejna matrací a postelí, showroom, sklad a odběrné místo:

  Matrace Haken s.r.o., Všeň 40, 512 65 VŠEŇ

  Liberecký kraj, okres Semily, 5 km od města Turnov.

  Otevřeno v neděli: 9.30 - 13.00 h.
  Pondělí - sobota: zavřeno / po předchozí dohodě.

 




Sídlo firmy (fakturační adresa): Matrace Haken s.r.o. IČO: 053 44 611, DIČ: CZ05344611, Všeň 40, 512 65 VŠEŇ. Spisová značka: C37634 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové.

Umístění: Obec Všeň se nacházi v Českém ráji, Liberecký kraj, okres Semily, cca 5 km od Turnova, směr Sobotka. Matrace Haken najdete ve středu obce, v trojúhelníku obecní úřad - škola - kostel. Parkování před objektem. Přístup do objeku: zadní vchod. Bezbariérový přístup.

KUDY K NÁM: Prodejnu MATRACE HAKEN naleznete 5 km od města Turnov (kraj Liberecký, okres Semily, cca 2 km od dálnice Praha - Mladá Boleslav - Turnov - Liberec);

Jedete-li od Prahy použijte sjezd na obec PŘÍŠOVICE nebo ještě lépe dříve na obec BŘEZINA, pokračujte na Doubrava, zde odbočte vpravo na VŠEŇ. Pozor na uzavírky u dálnice!
Pokud pojedete od Liberce, doporučujeme exit Příšovice, po sjezdu z dálnice na křižovatce "T" ve Svijanech se dejte doleva, projedete obcí Příšovice po hlavní silnici vlevo do Přepeř, zde odbočíte doprava na VŠEŇ. Obcí Modřišice projedete po hlavní silnici a na T křižovatce v místní části obce Modřišice-Podháj se dáte vpravo na Všeň. Pozor na "chytré" navigace;  provoz na silnici do Všeně přímo z obce Příšovice kolem jezer a autokempu Písečáky je omezen z důvodu havarijního stavu unikátního železobetonového mostu přes Jizeru v obci Všeň-Ploukonice. 
 
Pokud jedete z centra města Turnov, jeďte pořád po hlavní silnici směr Sobotka, pokud nikde neuhnete z hlavní silnice, dojedete přímo k našemu obchodu. Obchod se nachází přímo v centru obce Všeň, naproti obecnímu úřadu, vedle školy pod kostelem. Bezbariérový přístup, parkování před objektem na návsi.)

objekt firmy matrace haken všeň

Mapa (GPS: 50°33'32.840"N, 15°6'18.846"E):












Tento web používá pouze technické soubory cookie nezbytné pro běh webu. Marketingová cookie nevyužíváme.