Vážení zákazníci,

prohlédněte si novou nabídku postelí, stolků a doplňků z bukového a dubového masivu od českého výrobce Vykona. Přijďte si vyzkoušet české postele a matrace k nám do prodejny na Všeni!

Váš Tým Matrace Haken VšeňProdejna matrací a postelí, sklad a odběrné místo:

Matrace Haken s.r.o.
512 65 Všeň 40

Liberecký kraj, okres Semily, 5 km od města Turnov.

Otevřeno v neděli: 9.30 - 13.00 h

Pondělí - sobota: zavřeno, otevírací doba po předchozí dohodě

 

E-mail: info@matrace-haken.cz

Mgr. Šárka Hakenová: +420 737 605 082

Miloš Haken st.: +420 603 220 159

 

Stáhněte si kontakty na naši prodejnu do mobilu - QR kód:

  

 

Naše prodejna matrací - matracové studio Matrace Haken nabízí možnost vyzkoušet si matrace. Matrace Vám rádi předvedeme na různých podkladech (lamelové rošty, pevné rošty, polohovatelné rošty), abyste snadno zjistili, co je pro Vás to nejlepší! Zdravé spaní na Všeni:
Sídlo firmy (fakturační adresa):
 Matrace Haken s.r.o. IČO: 053 44 611, DIČ: CZ05344611, Všeň 40, 512 65 VŠEŇ. Spisová značka: C37634 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové.

Umístění: Obec Všeň se nacházi v Českém ráji, Liberecký kraj, okres Semily, cca 5 km od Turnova, směr Sobotka. Matrace Haken najdete ve středu obce, v trojúhelníku obecní úřad - škola - kostel. Parkování před objektem. Přístup do objeku: zadní vchod. Bezbariérový přístup.

KUDY K NÁM: Prodejnu MATRACE HAKEN naleznete 5 km od města Turnov (kraj Liberecký, okres Semily, cca 2 km od dálnice Praha - Mladá Boleslav - Turnov - Liberec);

Jedete-li od Prahy použijte sjezd na obec PŘÍŠOVICE nebo ještě lépe dříve na obec BŘEZINA, pokračujte na Doubrava, zde odbočte vpravo na VŠEŇ. Pozor na uzavírky u dálnice!
Pokud pojedete od Liberce, doporučujeme exit Příšovice, po sjezdu z dálnice na křižovatce "T" ve Svijanech se dejte doleva, projedete obcí Příšovice po hlavní silnici vlevo do Přepeř, zde odbočíte doprava na VŠEŇ. Obcí Modřišice projedete po hlavní silnici a na T křižovatce v místní části obce Modřišice-Podháj se dáte vpravo na Všeň. Pozor na "chytré" navigace;  provoz na silnici do Všeně přímo z obce Příšovice kolem jezer a autokempu Písečáky je omezen z důvodu havarijního stavu unikátního železobetonového mostu přes Jizeru v obci Všeň-Ploukonice. 
 
Pokud jedete z centra města Turnov, jeďte pořád po hlavní silnici směr Sobotka, pokud nikde neuhnete z hlavní silnice, dojedete přímo k našemu obchodu. Obchod se nachází přímo v centru obce Všeň, naproti obecnímu úřadu, vedle školy pod kostelem. Bezbariérový přístup, parkování před objektem.)

objekt firmy matrace haken všeň

Mapa (GPS: 50°33'32.840"N, 15°6'18.846"E):
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.