Z nabídky doporučujeme české matrace:

polštář z gelové pěny ANTIBACTERIAL GEL

měkčí, pružný nízký polštář pro ty, kteří nesnesou moc pod hlavou

 

Polštář, který je super prodyšný, nízký a krásně ohebný. Má profilaci ve tvaru rybí páteře - hezky se tvaruje. Pro koho je? Pro ty, kteří jsou drobnější postavy a/nebo nesnesou moc pod hlavou. Také vyhoví těm, kteří nemají rádi paměťovou pěnu. Tenhle příjemný, lehce pružný společník vás nebude přehřívat a v boji proti přílišnému pocení vyjde vždy jako vítěz. Má navíc antibakteriální potah Medicott® SilverGuard® s ionty stříbra pro antibakteriální a antiseptické účinky. Dá se navíc prát na 95 °C! Hygiena tedy maximální a dělá svému jménu čest.

Vzdušný, pružný a lehký polštář se dá díky jádru ve tvaru "rybí kosti" použít nejen pro spaní, ale také pro spaní s rukou pod hlavou a pro sezení u počítače. Gelová pěna nemá žádný nežádoucí efekt přílišného chlazení - je dokonale prodyšná a z gelu si bere tu dobrou vlastnost, že omezí tlak na tělo i bez použití paměťové pěny (někdo jí prostě neholduje). Dodává se v praktické tašce se zipem

Rozměr polštáře: 60 x 40 x 9 cm
Potah je snímatelný a pratelný na 95 °C.

K VYZKOUŠENÍ NA PRODEJNĚ

DOPRAVA ZDARMA
Vyberte si z následujících variant: Vaše cena  
60 x 40 x 9
1 310,00
skladem na Všeni  
 

Počet:


polštář z gelové pěny ANTIBACTERIAL GEL polštář z gelové pěny ANTIBACTERIAL GEL polštář z gelové pěny ANTIBACTERIAL GEL polštář z gelové pěny ANTIBACTERIAL GEL polštář z gelové pěny ANTIBACTERIAL GEL polštář z gelové pěny ANTIBACTERIAL GEL polštář z gelové pěny ANTIBACTERIAL GEL polštář z gelové pěny ANTIBACTERIAL GEL polštář z gelové pěny ANTIBACTERIAL GELTento web používá pouze technické soubory cookie nezbytné pro běh webu. Marketingová cookie nevyužíváme.