MATRACE HAKEN - ČESKÉ MATRACE AKCE 1+1 ZDARMA

Polštářky (nejen) paměťové

Ahoj, každý z nás má pár oblíbených míst, na která se rád vrací.

Moje nejoblíbenější místo je rozhodně postel, která vždy byla, je a bude zaplněna hromadou polštářů. I když nejsem žádný odborník, shrnula jsem svoje dojmy a pár tipů na polštářky z paměťové pěny, které podle mě stojí za zkoušku. Protože nejdůležitější je pohodlný spánek, ať už jste kdekoli.

Paměťový polštář Curem Belveder – Na velikosti záleží.

Polštář větších rozměrů, který krásně zaplní postel. Za velikost si zaslouží plusové body. Člověk může ležet na boku, na zádech a převalovat se, jak chce. Nikdy se Vám nestane, že byste se probudili mimo polštář. Podle mě je až příliš měkký. Ale pokud máte raději méně pod hlavou, je to skvělý společník pro každodenní spánek. A ta jeho velikost je prostě nenahraditelná.

 

Paměťový polštářek Tom Mini – Malý, ale šikovný.

Miluju cestování a tenhle polštářek je skvělým společníkem na dovolenou a výlety. Ať už za dobrodružstvím vyrazíte autem, autobusem nebo se rozhodnete stanovat s přáteli, tenhle drobeček je během chvilky z taštičky venku. Potom ho do ní zase snadno stočíte a uložíte kamkoli. Za mě určitě skvělý parťák na cesty. Ale na každodenní spaní bych určitě volila velký polštář.

 

Polštář z gelové pěny Tropico Guard Antibacterial – Pružný a ohebný.

Mou pozornost si získal hlavně díky své poddajnosti a možnostem využití. Hodně času mi zabere nejen spánek, ale i učení a práce na počítači. A tenhle polštářek je vhodný právě i jako opora zad při sezení. Díky jeho pružnosti a ohebnosti se tělu sám přizpůsobí, ať už ležíte nebo sedíte jakkoli.

 

Paměťový polštář Butterfly – Motýl, který Vás odnese do říše snů.

Myslím, že většina z nás je zvyklá na klasický polštář bez vykrojení. Také jsem si nikdy nedovedla představit, že spím na polštáři, který nemá pravidelný tvar. Když jsem ale vyzkoušela tenhle polštář ve tvaru motýlích křídel, tak se můj názor hodně rychle změnil. Krásně Vás obklopí, ať už spíte na zádech nebo na boku. Příjemně do něho zapadnete jako chybějící část skládanky. Díky pevné paměťové pěně je vhodný spíše pro ty, kteří mají raději tužší polštářky a více pod hlavou.

 

Paměťový polštář Eucalyptus – Příjemná vůně po celou dobu spánku.

Další polštářek, který je jemně vykrojen. Krásně obejme krk a tím se hlava dostane do vyšší polohy. Patří mezi měkčí polštáře, proto neposkytuje krční páteři dostatečnou oporu. Pyšní se však specifickou vůní.Vůně eukalyptu je naprosto úžasná a jiné polštářky ji nemají. Dodává člověku příjemný pocit při usínání. Na té vůni může být člověk podle mě opravdu závislý.

 

Polštář Tom – Komfort v různých variantách.

Polštář, který si mě opět získal díky své velikosti. Ať si lehnete jakkoli, máte polštářek stále pod hlavou a nemusíte s ním během noci pohybovat. Existuje ve třech různých provedeních (pamětové polštáře TOM - padne každé hlavě, TOM ALOE - pevnější, lehce vyboulený, TOM KOKOS - z měkké latexové pěny), které se od sebe liší tuhostí a vůní. Polštáře jsou z měkkého materiálu, který se krásně přizpůsobí. Bezmyšlenkovitě do něho zapadnete a zvedat už se Vám opravdu chtít nebude.