MATRACE HAKEN - ČESKÉ MATRACE AKCE 1+1 ZDARMA

Jak si mám správně vybrat matraci..?

Zjednodušeně řečeno, nejlepší je vyzkoušet si matraci pěkně na živo - lehnout si na ní. Většina zákazníků volí matraci TUŽŠÍ (jak ukazují, mj. výsledky naší ankety na FaceBooku). Je to ale věc individuální, takže paušalizovat dobrou matraci slovem "tužší" není možné.

Pokud nemáte možnost si na matraci lehnout, je vhodné volit partnerské matrace - ty mají jednu stranu tužší a druhou měkčí - riziko špatné volby je tedy minimální. Navíc bude výška obou matrací v lůžku stejná - pouze si ji každý z partnerů otočí tak, jak mu její tuhost bude vyhovovat. Nejprodávanější matrace jsou v současné době matrace PĚNOVÉ. Dobře dýchají, dají se polohovat a moderní materiály zajišťují vyniikající ortopedické vlastnosti. Navíc jsou nyní matrace v akci 1+1 zdarma - je tedy z čeho vybírat.

Ty z matrací, které mají na ložné ploše navíc LÍNOU PĚNU (je také známa jako "kosmická" neboli "termoaktivní" či pokud chcete "visco" pěna), jsou ještě o fous lepší. To proto, že optimalizují svoji tuhost dle zatížení a absorbovaného tepla - odtud další z názvů "pěna s pamětí". Vhodné jsou zejména pro ty z nás, kteří chtějí maximální komfort. Matrace z líné pěny jsou také jedinou správnou volbou pro uživatele, kteří jsou nuceni na lůžku trávit více času, než by sami chtěli (efekt líné pěny pomáhá zabránit proležení). Pokud jde o matrace s línou pěnou, pak nejlepší z nejlepších jsou matrace CUREM. Oproti konkurenci v dané třídě mají podstatně lepší cenu. Materiály jsou přitom naprosto stejně kvalitní a vždy o třídu výš oproti "běžným" matracím z líné pěny.

Pružinové matrace jsou dnes již na ústupu - pokud tedy máme na mysli zastaralý systém pružin BONELL ("obyčejné" pružiny, které jsou spojeny drátky) sice dobře dýchají, ale o komfortním spaní se příliš mluvit nedá. Když se v noci převalíte, ještě notnou chvíli se budete houpat - péruje celá ložná plocha, neexistují zde žádné komfortní zóny. Takže těm z vás, kteří trpí mořskou nemocí je rozhodně nedoporučujeme :).

Matrace, které mají TAŠTIČKOVÝ systém pružin už jsou ale jiné kafe - každá pružina reaguje samostatně a dá se tedy říci, že taštičková matrace může mít téměř 400 bodových zón. Je-li ložná plocha navíc opatřena kvalitní pěnou s masážním profilem a třeba i línou pěnou, je to opravdu kvalita. Výhodou pružinovek obecně je fakt, že skvěle dýchají a dají se tak uložit i na neprodyšný podklad (pevná deska) a také do míst, kde je vyšší vzdušná vlhkost (třeba na chatu - tam na občasné spaní stačí i Bonell-ka).

Pokud přece jenom stále ještě "tápete", napište nám nebo se u nás zastavte osobně. Na matrace si můžete u nás na Všeni v klidu lehnout, a když náhodou usnete, tak Vás vzbudíme my nebo hrdličky na stromech za okny, abyste náhodou nezaspali :)

Naše matrace jsou určeny pro použití do kterékoliv postele pouhou výměnou za Vaši starou matraci. Nemusíte se tak bát, že byste museli měnit celou postel se vším všudy. A pokud přece jen chcete, máme na výběr širokou paletu masivních bukových či dubových postelí Vykona a také čalouněné postele české výroby. Dále Vám naše matrace poskytne bezkonkurenční vzdušnost, protože ideálně váže vlhkost a rychle se jí zbavuje. Nebudete mít tak pocit "propocenosti" a nepříjemého vlkha. Samozřejmostí a často primárním požadavkem bývají anatomické vlastnosti matraci. Matrace od firmy MATRACE HAKEN VŠEŇ Vám poskytne ideální anatomické přizpůsobení, přispívá také k regeneraci svalstva během spánku. Dochází také k uvolnění páteře a plotýnek. Naše matrace také pomáhají a výrazné zlepšují život osobám trpícím bolestmi zad. Pro zdravé osoby slouží matrace jeko preventivní terapie a ochrana.