MATRACE HAKEN - ČESKÉ MATRACE AKCE 1+1 ZDARMA

Testování kvality matrací při jejich vývoji a výrobě

Testování přístrojem ErgoCheck: Všechny matrace do postele, které nabízí naše firma Matrace Haken (jedná se o matrace do postele Curem, Tropico, Slumberland a Geltech) jsou při výrobě prototypů testovány přístrojem ErgoCheck.

Tento přístroj je tenkou podložkou s citlivými snímači, připojenou k počítači, jenž dokáže vyhodnotit zatížení jednotlivých partií lidského těla a protitlak pěn či pružinového systému u testovaných matrací. V praxi to znamená, že na prototyp nově vyvíjené matrace Tropico, Curem a Slumberland a samozřejmě i exkluzivní matrace Arnica a Zara, které prodává výhradně firma Matrace Haken, nechají ve vývojovém oddělení výrobního matracářského závodu ulehnout několik jedinců různé váhy, výšky, proporce těla a sledují průběh měření.

Měřit dokáží všechny typy matrací: pěnové matrace, matrace ze studené pěny, pružinové matrace, latexové matrace, zdravotní matrace a také gelové matrace.

Na základě výsledků prostorového 3D grafu je upravena tuhost prototypové matrace, složení pěn jádra, rozložení a provedení anatomických zón matrace a také provedení potahu tak, aby daná matrace vyhověla cílové skupině, pro kterou je konstruována.