postel DEVANA - JASAN | pružný a bytelný český jasan

Masivní postel s božskou strukturou dřeva. Postel ze Všeně bez kompromisů

 
 postel DEVANA - JASAN | pružný a bytelný český jasan  postel DEVANA - JASAN | pružný a bytelný český jasan  postel DEVANA - JASAN | pružný a bytelný český jasan  postel DEVANA - JASAN | pružný a bytelný český jasan  postel DEVANA - JASAN | pružný a bytelný český jasan
Devana. Slovanská bohyně lesů s duší jasanového dřeva z českého podhůří Jizerských hor. Postel z masivního jasanu vyniká výjimečnou tvrdostí a hmotností, plně srovnatelnou nebo převyšující dubové provedení. Jasan má mimořádnou pružnost a v namáhaných aplikacích dokáže dubové dřevo dokonce překonat. Postel je vyrobena s maximálním důrazem na robustnost provedení. Všechna provedení postelí Devana mají masiv tloušťky 4,5 cm na celé posteli (včetně neviditelných partií). Společným znakem je také nastavitelná výška spaní, spojovací zámky - laserem pálená silná ocel. Výška čela 100 cm, elegantní a bezpečnostní zkosení hran na celé posteli (na přání zaoblené bez příplatku). Přímočarý, funkční desing. Zvýšení již v základní ceně (50 cm bok i malé čelo). Průběžný masiv (plnohodnotný, nenapojovaný). Navržena s ohledem na dlouholetou praxi v oboru, využívá práci lokalních českých truhlářů a dřevo z českých lesů.

Široké možnosti moření, rozměrů (jednolůžka i dvojlůžka), včetně možnosti úložných prostor, výklopných roštů, atp. Robustní samonosné provedení, které nepotřebuje středové podpěrné nožičky a plně reflektuje požadavky na snadnou údržbu a úklid, včetně použití robotických vysavačů. Využijte možnosti zaoblení bočnic či zesílení masivu.

Výchozí povrchovou úpravou je vlastní olej TANGER na bázi toho nejlepšího, co můžete dřevu dát - tungového a ricinového oleje, karnaubského vosku s příměsí citrusové esence s přírodní vůní mandarinky a dalších přírodních složek. Přirozeně zvýrazňuje kresbu dřeva, vytváří tvrdý, odolný, ale snadno opravitelný povrch. Přirozené "prasklinky ve struktuře dřeva" jsou tmeleny černou pryskyřicí, která dodává vzhledu na charakteru.
  • Cena jednolůžek od 30.800,-- Kč
  • Cena dvojlůžek 180x200 od 38.600 Kč
  • Cena maxi dvojlůžka 200x200 cm 41.600,-- Kč
  • Vše s možností prodloužených délek
  • Vše s možností atypických rozměrů výšek, šířek, provedení hran, atp.
  • Doprava i montáž zdarma
Jasan (Fraxinus) je rod z čeledi olivovníkovitých. U nás nejhojnějším je jasan ztepilý, poskytující vysoce kvalitní, tvrdé a pružné dřevo, používané s oblibou na prvotřídní podlahy a nábytek. Bez zajímavosti není ani to, že díky svým vlastnostem se používá též na výrobu rámů automobilových karoserií a v Americe z něj mají dokonce baseballové pálky... Do vlhkého exteriérového použití se však nehodí. Jasan má své místo také v léčitelství, s ohledem na širokou škálu léčivých látek v jeho dřevě obsažených. Dřevo - mimo jiné - obsahuje kumarin, který se od konce 19. století využívá k výrobě parfémů.

K VYZKOUŠENÍ NA PRODEJNĚ

DOPRAVA ZDARMA


Tento web používá pouze technické soubory cookie nezbytné pro běh webu. Marketingová cookie nevyužíváme.