polštář Tropico HYPOALLERGEN (pro časté praní, 60°C)

Český prošívaný polštář, povrch 100% polyesterové mikrovlákno

 
Polštář Tropico HYPOALLERGEN. Český prošívaný polštář, kvalita za dostupnou cenu. Povrchovou tkaninu tovří 100% mikropolyesterové vlákno (oproti tradičním přírodním materiálům, jako je bavlna, má nižší prodyšnost a více vás bude zahřívat - na druhou stranu je polštář relativně lehký a tvárný. Náplň polštáře tvoří klasické polyesterové kuličky. Polštář nemá zip, jedná se tedy o provedení bez možnosti regulace nebo výměny náplně. Polštář je pratelný na 60 °C, což je teplota, zajišťující vysoký hygienický standard. Český výrobek, zdravotně nezávadné materiály. Díky své odolnosti je vhodná také pro intenzivní provozy a časté praní - například pro penziony, ubytovny, atp.
Polštář není příliš vysoký a dá se dobře "smačkat" pod hlavu. Provedení bez zipu.

Materiálové složení: Povrchová tkanina: 100% Polyesterové mikrovlákno (tkanina). Náplň polštářů: 100 % polyesterové kuličky.

Polštář
70 x 90 cm (náplň cca 700g, celková hmotnost cca 1000 g)


DOPRAVA ZDARMA

Vyberte si z následujících variant: Vaše cena  
70 x 90
490,00
skladem u dodavatele  
  zvýhodněná cena!

Počet:


polštář Tropico HYPOALLERGEN (pro časté praní, 60°C) polštář Tropico HYPOALLERGEN (pro časté praní, 60°C) polštář Tropico HYPOALLERGEN (pro časté praní, 60°C)Tento web používá pouze technické soubory cookie nezbytné pro běh webu. Marketingová cookie nevyužíváme.