Z nabídky doporučujeme české matrace:

paměťový polštář TOM

středně tuhý polštář z odlévané paměťové pěny ve tvaru dražé, pratelný potah

 
 paměťový polštář TOM  paměťový polštář TOM  paměťový polštář TOM
Viscolatexová pěna, která spojuje to nejlepší z latexu (tvarová stálost) a z viscoelastické pěny (neobyčejný komfort) je základem polštáře, který se Vám právě dostává rukou. Mimo jeho vynikající ortopedické vlastnosti Vás tento polštář jednoduše pohltí a pohladí. Díky jednoduchému, ale vysoce funkčnímu tvaru lze tento polštář použít nejen ke spánku, ale například také jako oporu zad při sledování televize či při práci s počítačem. Antialergické vlastnosti jsou u tohoto výrobku samozřejmostí. Rozměr polštáře: 60 x 35 x 13 cm
Potah je snímatelný a pratelný na 60°C.
Anatomický polštář TOM
Viscolatexová pěna, která spojuje to nejlepší z latexu (tvarová stálost) a z viscoelastické pěny (neobyčejný komfort) je základem polštáře, který se Vám právě dostává rukou. Mimo jeho vynikající ortopedické vlastnosti Vás tento polštář jednoduše pohltí a pohladí. Díky jednoduchému, ale vysoce funkčnímu tvaru lze tento polštář použít nejen ke spánku, ale například také jako oporu zad při sledování televize či při práci s počítačem. Antialergické vlastnosti jsou u tohoto výrobku samozřejmostí.
Rozměr polštáře: 60 x 35 x 13 cm
Potah je snímatelný a pratelný na 60°C.

Vyberte si z následujících variant: Cena Vaše cena  
atyp
2 070,00
1 590,00
  visco elastic

Počet:


paměťový polštář TOM paměťový polštář TOM paměťový polštář TOM paměťový polštář TOM paměťový polštář TOM paměťový polštář TOM paměťový polštář TOM paměťový polštář TOMTento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.