Z nabídky doporučujeme české matrace:

postel DEVANA - TOPOL | zcela jedinečná - jako Vy...

Masivní česká postel z topolu černého, která oživí každou ložnici.

 
Devana, v šedobílém rouchu s doplňky v barvě noci... Masivní postel z charakterního dřeva topolu černého. Lehké, měkké, a přesto velice odolné dřevo, které tzv. "málo pracuje" ustojí i velké výkyvy vlhkosti i ve starších domech. A strach z měkkého dřeva není v případě postele Devana na místě. Při plné tloušťce průběžného masivu 4,5 cm na celé posteli a laserem pálených kování z velice silné oceli, doplněných mohutným jasanovým nosníkem ve střední části, vydrží i řádění živlů. Postel doporučujeme ponechat v buď v přírodním provedení s povrchovou úpravou OSMO nebo ji lehce namořit do průhledného bílého mořidla. Tak bude nejkrásnější a nechá lehce vyniknout černou kresbu vláken dřeva a černou pryskyřicí tlumených přirozených suků a prasklin. Samozřejmostí je nastavitelná výška spaní, výška čela 100 cm, elegantní a bezpečnostní zkosení hran na celé posteli (na přání zaoblené bez příplatku). Přímočarý, funkční desing. Zvýšení již v základní ceně (50 cm bok i malé čelo). Navržena s ohledem na dlouholetou praxi v oboru, využívá práci lokalních českých truhlářů a dřevo z českých lesů.

Široké možnosti moření, rozměrů (jednolůžka i dvojlůžka), včetně možnosti úložných prostor, výklopných roštů, atp. Robustní samonosné provedení, které nepotřebuje středové podpěrné nožičky a plně reflektuje požadavky na snadnou údržbu a úklid, včetně použití robotických vysavačů. Využijte možnosti zaoblení bočnic či zesílení masivu.

Jako výchozí povrchovou úpravu dáváme olej OSMO, který zachová bělostnou světlost dřeva. V případě, že dáte olej TANGER, zvýrazní se černá kresba dřeva. Přijďte si prohlédnout vzorník ve formě postele a pořádného kusu prkna k nám na prodejnu, ať si uděláte vlastní představu. Topol je také krásný v transparentním bílém moření - doporučujeme! Topol černý - znáte někoho, kdo má takovou postel..?
  • Cena jednolůžek od 29.000,-- Kč
  • Cena dvojlůžek 180x200 od 36.000 Kč
  • Cena maxi dvojlůžka 200x200 cm 39.000,-- Kč
  • Vše s možností prodloužených délek
  • Vše s možností atypických rozměrů výšek, šířek, provedení hran, atp.
  • Doprava i montáž zdarma
Topol černý je stromem, jehož kůra a pupeny mají silné léčivé schopnosti. Topol hrál vždy důležitou roli v lidovém léčitelství. Jeho auru můžete snadno přenést i do své ložnice ve formě postele ze silného masivního dřeva topolu černého (Populus nigra).

Jak jej charakterizovat? Jako strom plný životaschopnosti a síly. Šedobílé až bělostné dřevo nemá barevně odlišené jádro, je bez letokruhové kresby, velmi jemné, avšak s výraznými, téměř černými čarami netradiční kresby. Má rád vlhko - lužní lesy a břehy řek. Však také pochází z velkých říčních údolí Evropy. Že vlhko a změny teploty dobře snáší, dokazuje i fakt, že se používá také jako dřevo na obklady v saunách. Dřevo si - díky nepravidelnému průběhu vláken - zachovává méně hladký vzhled. Dřevo je sice velice podobné dřevu lipovému - je měkké a lehké, ale díky vysokému obsahu minerálů dokáže rychle ztupit obráběcí nástroje. Má zkrátka charakter a do běžně používaných dřev na výrobu postelí nezapadá. Chcete vybočovat z řady? Tak tady ho máte - topol černý.

Mezi jeho přednosti pro použití v nábytkářství patří skutečnost, že dobře přijímá lepidlo a málo pracuje - viz výše zmíněná bezproblémová aplikace i do míst s výkyvy teplot a vlhkosti. Bez zajímavosti není ani to, že se topolové dřevo používalo na výrobu misek a dřeváků.

A že je měkké a lehké? Nebojte. Když je postel pořádně udělaná, ze silného  masivu s robustním kováním, tak musí vydržet. Nedovedeme si přestavit, že by i ten největší divoch dokázal rozvrzat topolovou Devanu..!

 

K VYZKOUŠENÍ NA PRODEJNĚ

DOPRAVA ZDARMA


Tento web používá pouze technické soubory cookie nezbytné pro běh webu. Marketingová cookie nevyužíváme.