Z nabídky doporučujeme české matrace:

paměťový polštář CUREM SYMPHONY

měkoučký nízký polštář z paměťové pěny pro drobné postavy nebo použití s poddajnou matrací

 
 paměťový polštář CUREM SYMPHONY  paměťový polštář CUREM SYMPHONY  paměťový polštář CUREM SYMPHONY
Nízký, měkoučký polštář z paměťové pěny klasického tvaru je ideálním společníkem pro všechny z vás, kteří nesnášíte vysoké polštáře nebo je nemůžete mít z důvodu štíhlé postavy a/nebo poddajné matrace. Polštář Curem Symphony Vám hlavu z pantu nevyvrátí! Vyzkoušejte si jej u nás na prodejně na všech typech matrací a uvidíte, že je malý, ale velice šikovný. Rozměry polštáře jsou cca 60 x 40 x 8 cm, má pratelný snímatelný elastický potah na zip s antibakteriální povrchovou úpravou SANIGUARDtm pro klidný spánek nejen alergiků.
Polštář Curem Symphony má klasický tvar bez prohnutí, je tak vhodný nejen ke spaní, ale i jako zádová opěra při sezení. Díky své měkkosti a nízkému profilu je velice vhodný ve všech případech, kde běžné anatomické i klasické polštáře selhávají - zejména u štíhlých osob a/nebo v případech, kdy je potřeba zvolit vhodný polštář pro použití s měkkou nebo poddajnou (typicky paměťovou) matrací. Polštář Curem Symphony má podpory tak akorát, aby se vám krásně spalo, a zároveň Vám nevykloubil hlavu z pantu. Vyznačuje se - jako všechny výrobky Curem - výbornou tvarovou pamětí a optimalizací své tuhosti podle absorbovaného tepla (tím je dosaženo maximální opory krční páteře potřebné pro dokonalé uvolnění krčního svalstva a navození příjemného pocitu “stavu beztíže“). Viskoelastická pěna CuremfoamTM je prodyšná a napomáhá zabránit tvorbě roztočů. Potah je velice příjemný na dotek, je snímatelný a pratelný na 60° C. Výrobek je dodáván v praktické tašce se zipem. Rozměr polštáře cca: 60 x 40 x 8 cm.

K VYZKOUŠENÍ NA PRODEJNĚ

DOPRAVA ZDARMA
Vyberte si z následujících variant: Vaše cena  
60 x 40 x 8
1 790,00
 

Počet:


paměťový polštář CUREM SYMPHONY paměťový polštář CUREM SYMPHONY paměťový polštář CUREM SYMPHONY paměťový polštář CUREM SYMPHONY paměťový polštář CUREM SYMPHONY paměťový polštář CUREM SYMPHONY paměťový polštář CUREM SYMPHONY paměťový polštář CUREM SYMPHONYTento web používá pouze technické soubory cookie nezbytné pro běh webu. Marketingová cookie nevyužíváme.