Z nabídky doporučujeme české matrace:

paměťový polštář sedací TOM WOLF

sedací polštář z paměťové pěny s pratelným potahem

 
Úleva při sezení. Paměťový sedací polštář Tom Wolf je skvělým doplňkem, který ocenítejako prevenci při sezení u počítače i cestování. Pomáhá uvolnit bolest zad a kostrče při problémech s páteří. Polštář má uprostřed otvor, díky němuž je tento ortopedický paměťový polštář vhodný také pro pacienty po operaci hemoroidů nebo jako prevence jejich vzniku, též po operaci páteře (po konzultaci s ošetřujícím lékařem). Polštář oceníte také při sezení po porodu. Pratelný potah. Průměr cca 44 cm, výška 10 cm.
Sedací paměťový polštář Tom Wolf. Chytrý jako vůdce vlčí smečky. Akorát že Vás před vlky ochrání... Funkční ortopedický doplněk, který Vám zlepší den v případech, kdy si nemůžete sednout, ač byste chtěli a máte na to čas...

Polštářek dostanete v taštičce s ouškem a zipem. Polštář Tom Wolf má pratelný potah v barvě vlčího kožíšku, vyrobený z 35% bavlny (prodyšnost) a 65% polyesteru (odolnost). Polštář je poddajný a odolný. Průměr polštáře je cca 44 cm (vnější), výška cca 10 cm. A kde vzal svoje jméno Wolf (vlk)? Schválně, hádejte... :)

K VYZKOUŠENÍ NA PRODEJNĚ

DOPRAVA ZDARMA

Vyberte si z následujících variant: Vaše cena  
44 x 10
1 200,00
skladem na Všeni  
 

Počet:


paměťový polštář sedací TOM WOLF paměťový polštář sedací TOM WOLF paměťový polštář sedací TOM WOLF paměťový polštář sedací TOM WOLF paměťový polštář sedací TOM WOLF paměťový polštář sedací TOM WOLF paměťový polštář sedací TOM WOLF paměťový polštář sedací TOM WOLFTento web používá pouze technické soubory cookie nezbytné pro běh webu. Marketingová cookie nevyužíváme.