Z nabídky doporučujeme české matrace:

paměťový polštář BUTTERFLY - X

Ergonomicky tvarovaný paměťový polštář krk - ramena - ruce

 
Paměťový polštář ve tvaru motýla nebo chcete-li, písmene X. Pro koho je? Zejména pro urostlé, ramenaté postavy, které nevědí, kam s rukama a potřebují, zejména při spánku na boku, správně podepřít hlavu, šíji a dostat se co nejvíc k ramenům. Skvěle padne také těm, kteří mají rádi malinko více pod hlavou, a běžné paměťové polštáře jim vadí, protože se do nich příliš "boří". Polštář je vyroben z tužší paměťové pěny a má perforaci, díky níž dobře dýchá. Omezení pocení a přehřívání pomáhá také skvělý potah s přírodními vlákny na bázi bambusu (35% bambus + 65% polyester). 
Pevný paměťový polštář, do něhož zapadnete jako dílek puzzle do zbytku skládačky. A složíte nerušený spánek - protože vás nebude otravovat "přebytečná" ruka. Tvar X to vyřeší za Vás.

X- Rozměr polštáře cca: 56 x 48 x 14 cm
Potah je snímatelný a pratelný na 40°C.

K VYZKOUŠENÍ NA PRODEJNĚ

DOPRAVA ZDARMA
Vyberte si z následujících variant: Vaše cena  
56 x 48 x 14
2 410,00
skladem na Všeni  
 

Počet:


paměťový polštář BUTTERFLY - X paměťový polštář BUTTERFLY - X paměťový polštář BUTTERFLY - X paměťový polštář BUTTERFLY - X paměťový polštář BUTTERFLY - X paměťový polštář BUTTERFLY - X paměťový polštář BUTTERFLY - X paměťový polštář BUTTERFLY - XTento web používá pouze technické soubory cookie nezbytné pro běh webu. Marketingová cookie nevyužíváme.