Z nabídky doporučujeme české matrace:

paměťový polštář TOM EUCALYPTUS

poddajný paměťový polštář, který skvěle padne na rameno a omezí chrápání

 
Ideálně tvarovaný paměťový polštář Eucalyptus. Proč ideálně tvarovaný - co to znamená? Inu, to máte tak. Polštář Eucalyptus je velice mírně prohnutý, takže nemá žádné "hrby", které by Vás tlačily, ale přesto hezky obejme hlavu a podepře šíji. Nato má takový malý "výkus" v místě, kde si jej strkáte pod hlavu - takže se Vám lépe dostane k ramenům a budete mít pocit, že "na polštáři opravu ležíte, jak máte". To hlavní je v názvu. Eucalyptus. Výtažky z eukalyptovníku pomáhají volněji dýchat a tak trošku omezit chrápání. Antialergenní vlastnosti, potah s přírodními vlákny, perforace pro vzdušnost a omezení pocení jsou zcela samozřejmé.
Polštář je poddajný, docela měkoučký - mohou jej používat i lidé, kteří nesnesou hodně pod hlavou a chtějí, aby se jim polštář hezky přizpůsobil a dostal se pěkně pod hlavu (výkus). Jako u všech polštářků z naší kolekce má také Eucalyptus perforované paměťové jádro pro vysokou vzdušnost a pratelný potah Thermo s přírodními vlákny na bázi bambusové celulózy (snazší odvod vlhkosti, méně přehřívání, více komfortu a jemnosti). Přírodní výtažky - esence s jemnou vůní eukalyptu - z polštářku činí také skvělý dárek pro všechny, kterým vadí partnerovo chrápání - jestli někdo nebo něco může pomoci, je to náš Eucalyptus. Navíc, svým tvarem a tuhostí nezklame téměř nikoho - takže šlápnout s tímto polštářem vedle, je skoro nemožné.

Rozměr polštáře: 54 x 40 x 11 cm
Potah je snímatelný a pratelný na 40°C.

K VYZKOUŠENÍ NA PRODEJNĚ

DOPRAVA ZDARMA
Vyberte si z následujících variant: Vaše cena  
54 x 40 x 11
2 410,00
na objednání  
 

Počet:


paměťový polštář TOM EUCALYPTUS paměťový polštář TOM EUCALYPTUS paměťový polštář TOM EUCALYPTUS paměťový polštář TOM EUCALYPTUS paměťový polštář TOM EUCALYPTUS paměťový polštář TOM EUCALYPTUS paměťový polštář TOM EUCALYPTUS paměťový polštář TOM EUCALYPTUS paměťový polštář TOM EUCALYPTUSTento web používá pouze technické soubory cookie nezbytné pro běh webu. Marketingová cookie nevyužíváme.