Z nabídky doporučujeme české matrace:

paměťový polštář TOM CARBON

měkčí paměťový polštář s antiseptickými vlastnostmi pro citlivé osoby

 
Jste citliví a/nebo alergičtí? Tak to je tento paměťový gentleman pro Vás jako dělaný. Polštář střední velikosti Tom Carbon je vyroben z paměťové pěny s příměsí uhlíku, získaného z bambusového uhlí. Díky tomu nabízí antiseptické účinky. Je vzdušný a měkoučký. Díky své výšce padne prakticky každému. Potah Thermo s přírodními vlákny je pratelný.
Polštář je velmi poddajný, příjemně měkoučký - mohou jej používat i lidé, kteří nesnesou hodně pod hlavou a chtějí, aby se jim polštář zcela přizpůsobil. Jako u všech polštářků z této kolekce má i Tom Carbon perforované paměťové jádro pro vysokou vzdušnost a pratelný potah Thermo s přírodními vlákny na bázi bambusové celulózy (snazší odvod vlhkosti, méně přehřívání, více komfortu a jemnosti). Bambus naleznete nejen v potahu, ale také v samotném jádru polštáře, které je - jako u všech polštářů z této kolekce - opatřeno ochranným trikotem (punčoškou), aby polštář při spaní nešustil a jeho potah se dal snadno svlékat a navlékat.

Bambus v jádru polštáře, respektive uhlík - carbon, je získáván z bambusového uhlí. Všichni známe blahodárné účinky živočišného uhlí, či aktivního uhlí v různých filtrech. Zde má tato přírodní příměs stejnou funkci - zachovat čistotu, omezit výskyt všeho zlého a přidat pár hezkých snů bez přehřívání z práce i dětí rozpálené hlavy.

Rozměr polštáře: 60 x 40 x 12 cm
Potah je snímatelný a pratelný na 40°C.

K VYZKOUŠENÍ NA PRODEJNĚ

DOPRAVA ZDARMA
Vyberte si z následujících variant: Vaše cena  
60 x 40 x 12
1 640,00
skladem na Všeni  
  Zvýhodněná cena!

Počet:


paměťový polštář TOM CARBON paměťový polštář TOM CARBON paměťový polštář TOM CARBON paměťový polštář TOM CARBON paměťový polštář TOM CARBON paměťový polštář TOM CARBON paměťový polštář TOM CARBON paměťový polštář TOM CARBON paměťový polštář TOM CARBONTento web používá pouze technické soubory cookie nezbytné pro běh webu. Marketingová cookie nevyužíváme.