Z nabídky doporučujeme české matrace:

paměťový polštář TOM MINI

poddajný paměťový polštář menšího formátu, vhodný i na cesty, pratelný potah

 
Malý, ale šikovný paměťový polštář, který mile překvapí i velké postavy. Dodává se s cestovní taštičkou z pevného nylonu, do níž se snadno stočí a můžete s ním objet celý svět. Jádro polštáře je perforované, aby pěkně dýchalo a potah s vlákny z bambusového základu zase pomáhá odvádět pot a nepřehřívat už tak horké české hlavy. Ověřen náročnými podmínkami při expedicí Tatra kolem světa 2.
Paměťový polštář Tom Mini. Kompaktní tvar padne i uživatelům, kteří si dosud nebyli jisti tím, že paměťový polštář jim padne a z nějakého důvodu si jej nechtějí nebo nemohou vyzkoušet. Tom Mini je parťák pro každodenní spaní i na cesty - díky komprimační nylonové taštičce (funguje stejně, jako obal na spacák, jen tato je z podstatně pevnějšího a odolnějšího materiálu), do níž se snadno stočí a vejde se do každého batůžku.Vzdušný polštář s parádním pratelným potahem Thermo čeká na našem skladu možná právě na Vás! Antialergické vlastnosti jsou u tohoto výrobku samozřejmostí.

Rozměr polštáře: 40 x 25 x 10 cm
Potah je snímatelný a pratelný na 40°C.

K VYZKOUŠENÍ NA PRODEJNĚ

DOPRAVA ZDARMA
Vyberte si z následujících variant: Vaše cena  
40 x 25 x 10
1 090,00
skladem na Všeni  
  Zvýhodněný rozměr!

Počet:


paměťový polštář TOM MINI paměťový polštář TOM MINI paměťový polštář TOM MINI paměťový polštář TOM MINI paměťový polštář TOM MINI paměťový polštář TOM MINI paměťový polštář TOM MINI paměťový polštář TOM MINITento web používá pouze technické soubory cookie nezbytné pro běh webu. Marketingová cookie nevyužíváme.